thebuilder.co.il

פורום בנייה

מנהלי הפורום:
איל כץ
איל כץ
"דניאל קבלני שלד וגמר" בעלי ניסיון עשיר,..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
ביניינים עם בטון וביניינים עם פלדה
23/03/2022 00:26 בבאר יעקב יש הרבה בנייה של ביניינים מרובי דירות. בינייניםשבבין 14 עד 20 קומ
,,תקן 1752
12/01/2022 12:04 שלום, ארצה לדעת האם תקן 1752 לאיטום מרפסות מיועד גם למרפסת חיצונית שיוצאת מ
טכנולוגיית TenCate Miragrid® רשת שריון שכבות
08/03/2022 12:04 מה היא טכנולוגיית TenCate Miragrid®, המשמשת לייצוב קרקע באמצעות רשת שריון ש
ניקוז מי גשמים ממרפסת פנטהואז
04/10/2021 10:19 בבנין בו אני גר יש פנטהואז בקומה 9 שיחד עם מרפסתו הגדולה מכסה את כל שטח הגג
כניסה לפורום

ליקויי בנייה – כל מה שחשוב לדעת

עבודות קבלנות ובנייה נחשבות למורכבות מאוד וחייבות להתבצע על פי תכניות מאושרות ותקניות. במקרים רבים העבודה נעשית על ידי הקבלנים כראוי אבל עדיין עלולים להיווצר מקרים שונים בהם נוצרים ליקויי בניה אלו ואחרים.   ליקויי בנייה חלקם נובעים מעבירות בניה שנובעות מאי היצמדות לתכניות, משימוש..


למה כדאי לכם להעסיק חברת ניהול ועד בית

ניהול ועד הבית הפך בשנים האחרונות למשימה שרבים מבעלי הדירות אינם ששים לקחת על עצמם. יותר מכך, דירות רבות נמצאות תחת חוזי שכירות והדיירים הזמניים אינם מרגישים כל כך מעורבים באחזקה ובתחזוקת הבית המשותף. לכן משימת הניהול עברה אל ידיהן של חברות ניהול מקצועיות, ויש למהלך זה המון יתרונות שלא ניתן להתעלם..


קבלני בניין – כיצד בוחרים קבלן בניין?

כאשר הנכם עומדים בפני פרוייקט בנייה גדול אשר כרוך בהשקעה רבה של כספים, משאבים, זמן ואפילו עצבים ומצב נפשי, תכנון מקדים הינו הכרחי וחשוב במיוחד וזה כולל בתוכו כמובן בחירת קבלן בנייה מוכח ולא תמיד חיפוש בעיתונים או באינטרנט הינו מספק. במאמר זה נסקור את כל השלבים החשובים אשר יש לבצע טרם בחירת קבלן..


אדמונד בן ישי - החלטת שאתה רוצה לבנות בית – איפה מתחילים

אדמונד בן ישי - החלטת שאתה רוצה לבנות בית – איפה מתחילים כיום קניית מגרש או לחילופין בעלות על נכס מסוים, היא אחד השאיפות העיקריות שכל אחד מאיתנו שואף עליו בעתיד, במיוחד במקרים כאלה שבו אנחנו משעבדים את עצמו לבנק ללקיחת משכנתא בשביל להתחיל לבנות את העתיד של המשפחה שלנו. בניית בית פרטי, היא שאיפה גדולה יותר, ואפשר להגיד חלום שמתממש, אין ספק שזהו תהליך מאוד..


תמ"א 38 – הפרוייקט שכולם מרוויחים ממנו

תמ"א 38 – הפרוייקט שכולם מרוויחים ממנו תמ"א 38 מציעה לדיירים בניין מחוזק ויציב בפני רעידות אדמה, חדר נוסף, מעלית, מרפסת וחניה מסודרת והקבלן מוסיף מספר קומות לבניין הקיים   בשנת 2005 גובשה לה תוכנית מתאר ארצית מספר 38 (תמ"א 38) אשר קובעת הנחיות עבור חיזוק מבנים שנבנו טרם שנת 1980 וזאת במטרה לחזק אותם מפני רעידות אדמה..


לימודי הנדסאי בניין - כל המידע החיוני באתר זה

לימודי הנדסאי בניין - כל המידע החיוני באתר זה הנדסאי בניין יכול בקלות להשתלב בתחום הבנייה בישראל ולקבל משכורת נאה ביותר עבור תכנון ופיקוח דרכים, ניהול פרוייקטים, תכנון הנדסי ועוד   ענף הבנייה הינו אחד מהענפים המשפיעים והמרכזיים בכלכלת ישראל ולא סתם ניתן לראות כי הביקוש עבור לימודי הנדסאי בניין בישראל עלה רבות ב-20 השנים האחרונות וכי..


חברות בנייה בטרנד ירוק – ככה בונים היום

חברות בנייה בטרנד ירוק – ככה בונים היום יותר ויותר חברות בנייה משלבות בנייה ירוקה אשר עוזרת לכם לחסוך משאבים, כסף ולגור בסביבה בריאה ונקייה יותר לאורך זמן   בנייה ירוקה כמו גם בנייה קלה הופכים אט אט להיות חלק חשוב מנוף הנדל"ן בישראל. ברחבי העולם ניתן למצוא בתים רבים בשיטת בנייה אקולוגית אשר יוצרת תנאי חיים בריאים ונוחים יותר..


חברות בנייה – מה מצבם לקראת השנה החדשה

חברות בנייה – מה מצבם לקראת השנה החדשה לקראת השנה העברית החדשה, החלטנו לבדוק מה מצב הנדל"ן, איפה כדי לכם לקנות דירה ואילו חברות בונות היום בשיא המרץ   סוף אוגוסט 2012 , המצב הכלכלי כידוע לכולנו לא מזהיר, הממשלה מזהירה מפני גזירות שעומדות לנחות על הציבור, הנתונים השונים מספרים על האטה על סף מיתון, רוחות מלחמה נושבת ומאיימות..


בנייה קלה – כל המידע החיוני בנושא

בנייה קלה – כל המידע החיוני בנושא בנייה קלה נהפכת ליותר ויותר פופולארית בעולם בשל שלל יתרונותיה, חסכון בכסף וכמובן שמירתה לסביבה ונוחות השימוש בה בבית ובמשרד   בנייה קלה נעשית יותר ויותר שימושית בכל רחבי העולם ולכן חברות בנייה רבות מעדיפות להשתמש בחומרים אלו בשל חיסכון בכסף, קבלת בונוסים מתאגידים וממשלות המעודדות שימוש בחומרי..


חברות בניה מציגות - בנייה בגבס

חברות בניה מציגות - בנייה בגבס אימרו שלום לפלדה וללבנים וקבלו את הכוכב של עולם הבנייה, הגבס   כאשר אנו בוחרים לבנות בגבס (ידועה גם בשם בנייה קלה) נוכל לבנות מחיצות, קירות וכן לבצע חלוקה מחדש של חללים שונים בבית או במשרד. בנייה בגבס הינה מאוד נפוצה היום וכן חברות בנייה רבות מבצעות עבודות בעזרת גבס שכן ניתן להתקינה על..


בנייה קלה או קל לבנות

בנייה קלה או קל לבנות בישראל שנת 2011, לא תמיד קל להשיג את האישורים הדרושים לצורך היתר בנייה. בנייה קלה נועדה לספק לכך מענה, שכן ישנן רשויות מקומיות המאפשרות בנייה קלה (עם סייגים מסויימים) ללא מעבר שרשרת הבירוקרטיה וללא צורך בהנפקת אישורים מיוחדים במציאות שבה אנו חיים, המכתיבה קצב מאוד מהיר, היה זה..


תכנון בנייה - כל האישורים בדרך לבית

תכנון בנייה - כל האישורים בדרך לבית   ממחקר שנערך בתחילת שנת 2011 ע"י מכון ירושלים לחקר שווקים עולה כי עלות תהליך קבלת אישורי בנייה גבוהה מההכנסה השנתית הממוצעת של אזרח במדינה, ועומדת על 104% לא פעם אישורי בנייה מרתיעים אזרחים המעוניינים לקבל היתר לצורך תוספות בנכס, לעתים עד כדי כך שהם מעדיפים להימנע..


חברות בנייה - למה מחירי הנדל"ן בישראל גבוהים

חברות בנייה - למה מחירי הנדל"ן בישראל גבוהים דיור בר השגה באופן אידיאלי, יהיה דיור אשר עלותו לא תעבור את סך ה-30% מהכנסותיו של משק בית פרטי. אלא שבניגוד לאידיאל, מחירי הבנייה בישראל עולים בהתמדה בשנים האחרונות, כתוצאה מפקטורים שונים כגון עלייה במחירי חומרי הגלם והתנהלות בעייתית של המוסדות החשובים במדינה סיבות אלו, הן שגרמו למאות אלפי..


תמ"א 38 - לא לתת לנבואות השחורות להתגשם

תמ"א 38 - לא לתת לנבואות השחורות להתגשם לאור רעידות האדמה הקטסטרופליות בהאיטי, יפן,ולאור הנבואות השחורות שרעידת אדמה בישראל היא בלתי נמנעת, הממשלה מנסה להתכונן למצב, בין היתר באמצעות פרויקט תמ"א 38 ישנן למעלה ממיליון יחידות דיור אשר נחשבות בארץ למסוכנות, היות והן אינן עומדות בדרישות לתקן רעידות אדמה. בדרך כלל מבנים..


בנייה פרטית בעיר - להרגיש כמו בכפר

בנייה פרטית בעיר - להרגיש כמו בכפר מדי שנה נבנים בישראל 5,000 בתים פרטיים. מרבית הבתים הללו נבנים אמנם מחוץ לערים, אך אם בחרתם לבנות עבור עצמכם וילה בעיר, המאמר הזה הוא בשבילכם   היקף המגרשים הפנויים לבניית פרטית בערים ברחבי הארץ הולך ופוחת מדי שנה. בערים גדולות, כמו ירושלים ותל-אביב, אין סיכוי למצוא מגרש לבנייה, ולכל..


בניית פל קל - עד מתי נמשיך להמתין לאסון הבא?

  יוסי קורציק מספר על התיק כנגד קבלן שבנה בבניית פל קל ומזהיר מאי יישום המסקנות לשינוי מערך הבנייה בישראל לפני כ- 11 שנה, ניהלו עורכי הדין ורד כהן ורענן בר-און, בשם לקוחותיהם, תביעת ליקויי בניה, נגד קבלן בנייה מסויים. התיק התנהל בפני בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו, בפני השופט אמנון..


קבוצות רכישה - הקיבוץ הקפיטליסטי של הנדל"ן

קבוצות רכישה - הקיבוץ הקפיטליסטי של הנדל"ן עם עליית מחירי הנדל"ן החלו לצוץ בישראל קבוצות רכישה. שיטה ישראלית שמחברת בין הרצון להוזיל עלויות לבין גישת ה"חבר'ה" קבוצות רכישה הפכו למתחרה העיקרי של קבלן בניה מן הדור הישן, כזה שהוא למעשה גם יזם בניה במלא מובן המילה. למרות זאת, קבוצות רכישה הן גם המעסיק העיקרי של קבלני..


רפורמת בנייה 2011- כיצד היא תשפיע על חברות בנייה ועל הצרכנים

רפורמת בנייה 2011- כיצד היא תשפיע על חברות בנייה ועל הצרכנים עליית מחירי הנדל"ן בישראל הביאה את ממשלת ישראל ובראשה את רה"מ נתניהו להכריז על רפורמה בבנייה. ברוכים הבאים לרפורמה מספר... ה"מילה האחרונה" בתחום שהפך בשנים האחרונות להיות אופנתי, תחום הרפורמות בבניה, נאמרה על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבתחילת חודש מרץ השנה הציג את..


בנייה אקולוגית - המהפך של שנות ה 2000

בנייה אקולוגית - המהפך של שנות ה 2000 בזמן שבבריטניה, הנסיך צ'רלס מעודד בנייה אקולוגית, בישראל חברות בניה נאלצות לבנות באופן כזה, טיפין-טיפין, ולעשות לא מעט פשרות בדרך, כדי להגשים את חלום הדיירים לבנייה נקייה ששומרת על הסביבה לא מזמן התפרסם בעיתוני בריטניה, ביקורת קשה של שרים ופקידים בריטיים נגד הנסיך צ'ראלס על ניסיונותיו..


בדיקת ליקוי בנייה - מדוע זה נדרש?

בדיקת ליקוי בנייה - מדוע זה נדרש? רגע לפני שנתעורר בבוקר אל אסון בנייה, בדיקת ליקוי בנייה יכולים למנוע אותו בכל פעם שקורה אסון כמו אסון ורסאי או רעידת אדמה חזקה אתם מתעוררים מחדש וחושבים אולי הגיע הזמן לבדוק עד כמה יציב וחזק הבניין שאנו גרים בו. אנחנו מבטים בתמונות העצובות המוקרנות לנו במסך הטלוויזיה וחושבים כמה מפחיד..


תוכן מומלץ
Copyright © 2022 thebuilder.co.il כל הזכויות שמורות
אתר קבלנים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום קבלני בניין
מחפשים קבלן בניין מומלץ? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם הקבלנים האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!